Дитячий міський IT табір
Дитячий міський IT табір

Корисне і незабутнє літо для вашої дитини разом з Академією!

Про табір
Вартість 3000 грн Вартість зміни
Графік с 9:00 - 18:00 Графік
Зміни 6.06.22-10.06.22 Початок
Зміни Щопонеділка Зміни

Дитячий міський IT табір в Києві

Найкраща можливість для дитини розкрити свій творчий потенціал, дізнатися багато нового і цікавого про навколишній світ, знайти нових друзів - дитячий літній табір «Академії Професій Майбутнього». Навчання проходить в ігровій формі, супроводжується численними майстер-класами, екскурсіями, розвагами та цікавими квестами. Час, проведений в літньому таборі, запам'ятається дитині на все життя, і, цілком можливо, стане для неї першою сходинкою до майбутньої професії.

Про табір

Літній табір «Академії Професій Майбутнього» розрахований на групу дітей у віці від 8 до 14 років.

Тривалість кожної зміни - 5 днів, з понеділка по п'ятницю. Навчально-розважальний день триває 9 годин, з 9.00 і до 18.00.

Особливу увагу на наш міський табір варто звернути батькам дітей молодшого шкільного віку. Учнів 1-3 класів проблематично залишити вдома самих: результат може бути плачевним. Крім того, дітям необхідно постійно розвиватися, спілкуватися, в тому числі, під час літніх канікул. У літньому таборі діти завжди знаходяться під наглядом, з ними займаються досвідчені педагоги і фахівці в сфері раннього розвитку дитини.

Програма літнього табору

Залежно від вікової категорії сформовані унікальні програми занять в дитячому літньому таборі «Академії Професій Майбутнього». Основний ухил зроблено на виявлення прихованого творчого потенціалу дитини. Діти спробують себе в самих різних сферах, в тому числі:

  • робототехніці
  • дизайні і розробці комп'ютерних ігор;
  • 3D-анімації та графіці;
  • відеоблогінгу;
  • акторській майстерності;
  • ораторському мистецтві.

Крім того, передбачені обширні заняття з програмування: як для молодших школярів, так і для підлітків. Майстер-класи проходять щодня, тривалість кожного уроку - 2 години.

Крім того, кожен день діти в обов'язковому порядку займаються англійською мовою. Користь вивчення англійської в сучасному світі важко переоцінити. Без знання цієї мови міжнародного спілкування неможливо побудувати успішну кар'єру в жодній сфері, тим більше, в сегменті IT-технологій. З дітьми займаються найкращі викладачі, які використовують освітні програми Євросоюзу та США. У Speaking club діти навчаться живому спілкуванню англійською мовою.

Важливий момент: жодна зі змін міського табору не повторює програму попередньої.

Розваги і харчування

Крім навчання, передбачена оздоровчо-розважальна програма. Діти проводять багато часу на свіжому повітрі, беруть участь в активних іграх, квестах, екскурсіях.

Діти зможуть розкрити свої творчі здібності в малюванні, ліпленні, акторській майстерності, шахах, графіці і т.д.

Харчування в літньому таборі дворазове: комплексний обід і полуденок.

Також вам можуть бути цікаві курси

 
 
Вік: з 10 років
Графік: Вихідні, 1 раз/тиждень
Тривалість уроку 2 години
Вартість: 1100 грн
Робототехніка Arduino
 
 
Вік: з 8 років
Графік: Вихідні, 1 раз / тиждень
Тривалість уроку 2 години
Робототехніка Lego Mindstorms
 
 
Вік: з 12 років
Графік: Вихідні, 1 раз/тиждень
Тривалість уроку 2 години
Вартість: 1100 грн
Дизайн і розробка комп'ютерних ігор