Зимовий міський табір
Зимовий міський IT табір в Києві

Тема: "Моя професія"

Про табір
Стоимость 3500 грн/зміна Вартість
Продолжительность обучения с 9:00 - 18:00 Графік
23.12.19 - 27.12.19 Зміна
5 днів Тривалість

Зимовий міський IT табір "Моя професія"

Під час зимових шкільних канікул в Академії професій майбутнього буде працювати денний табір. Запис доступний для дітей з 8 років.

Мета табору - захоплююче і корисне проведення часу школярів на канікулах. Хлопчиків і дівчаток чекають пізнавальні майстер-класи, багато нової інформації, приємне дозвілля та відвідування цікавих заходів.

Тема табору - Моя професія

Протягом 5 днів дітей будуть освоювати сучасні професії. Всі вони підібрані таким чином, щоб зацікавити і дітей молодшого шкільного віку, і підлітків. Адже і ті, і інші зараз захоплюються IT-технологіями.

Кожен день в таборі буде присвячений вивченню певної професії:

  • День 1блогер Інстаграм.Діти навчаться створювати свої акаунти, робити перші фотографії, обробляти їх, використовувати фільтри. Діти дізнаються, як рекламувати свою сторінку і добувати фоловерів.
  • День 2Мультиплікатор. Школярів чекає пізнавальний майстер-клас по 3D анімації. Вони познайомляться з історією створення мультика, дізнаються більше про Дісней і сходять в кінотеатр на мультфільм.
  • День 3Програміст.У цей день діти мають відвідати майстер-клас «Minecraft: Програмування на Python». Програма включає лекцію про можливості програмування і екскурсію в музей Software and Computer Museum.
  • День 4Винахідник.Діти зможуть створити і захистити свій міні-проект на майстер-класі з робототехніки. Окрім цікавої лекції про кращі винаходи людства, дітей чекає захоплюючий квест «Таємниця винахідника».
  • День 5Відеоблогер. Учасники майстер-класу по відеоблогінгу зніматимуть своє відео, монтувати його і викладати в YouTube. В останній день табору школярі також зможуть змайструвати свою іграшку на майстер-класі з прикрас для ялинки.

Завершенням табору стане новорічна вечірка з дискотекою! Діти зможуть зарядитися позитивними емоціями напередодні свята і набратися сил для продовження навчання в школі.

Распорядок дня  
09:00 - 10:00 сбір детей, чаювання
10:00 -11:00 обговорення планів на день. Творчі заняття по темі дня.
11:00 – 12:00 актівні ігри, квести
12:00 – 14:00 прогулянка і похід в кафе на обід (харчування в кафе «Пузата Хата»)
14:00 – 16:00 майстер-класи
16:00 – 16:30 ланч: чай, соки, фрукти, печиво
16:30 – 18:00 прогулянка, квести, настільні ігри

Також вам можуть бути цікаві курси

 
 
Вік: з 10 років
Графік: Вихідні, 1 раз/тиждень
Тривалість уроку 2 години
Вартість: 1100 грн
Робототехніка Arduino
 
 
Вік: з 8 років
Графік: Вихідні, 1 раз / тиждень
Тривалість уроку 2 години
Вартість: 1200 грн
Робототехніка Lego Mindstorms
 
 
Вік: з 12 років
Графік: Вихідні, 1 раз/тиждень
Тривалість уроку 2 години
Вартість: 1100 грн
Дизайн і розробка комп'ютерних ігор