Які курси вибрати для підлітка: 3 популярних напрямки

Захоплення дитини можна направити в корисне русло, якщо записати його на відповідні курси. 

У процесі навчання він отримає навички і знання, які, можливо, стануть в нагоді йому в майбутньому і стануть основою його професії. Які напрямки зараз користуються найбільшою популярністю у підлітків?

Програмування

Курси з програмування в основному доступні з 12-14 років в залежності від особливостей навчальної програми. З 12 років можна записати дитину на курс «Програмування на C/C++», де вона навчиться створювати сучасні призначені для користувача додатки. Він підійде для дітей, яким подобається математика і фізика і які відчувають інтерес до комп'ютерних технологій. Школярів у віці 14 років і старше зацікавить курс «Програмування на Java». Мало хто з дітей не любить комп'ютерні ігри. Навчання дозволяє подивитися на них з іншого боку і дізнатися всі етапи їх створення.

Розробка комп'ютерних ігор

Підлітку, який багато часу проводить за комп'ютером, напевно будуть цікаві курси зі створення ігор. Таким навчанням і перед однолітками хвалитися можна. Дізнатися, як створюється дизайн і програмується гра, можуть і звичайні користувачі ПК, і просунуті геймери. А результатом стане створення власної комп'ютерної гри.

Бонусом до навичок розробки онлайн-ігор підлітки отримують вміння працювати в команді, ефективно планувати свій час, презентувати проекти. Діти також навчаться користуватися програмою Photoshop, так що зможуть стати гейм-розробником або графічним дизайнером.

Відеоблогінг

Уявити сучасних підлітків без соціальних мереж майже нереально. У кожної дитини є сторінка в Instagram, а деякі ще й ведуть свій канал на YouTube. IT курси для школярів в Печерському районі Києва пропонують дітям, яким подобається блогінг, два цікавих напрямку - «Інстаблогер» і «Як стати відеоблогером». Перші курси познайомлять дітей з особливостями SMM-просування особистої сторінки і розкриють секрети вдалих мобільних фотографій.

Тим, хто хоче спробувати свої сили в відеоблогінгу, сподобаються курси для ютуберів. Діти навчаться правильно поводитися перед камерою, реалізують свій творчий потенціал, дізнаються бажання аудиторії YouTube і секрети заробітку на відеоканалі.

Айті курси - відмінний варіант для підлітків, яких складно зацікавити секціями та гуртками. Захоплення дитини можна перетворити в корисне заняття з потенціалом на майбутнє!