Відкрита реєстрація на курси з Робототехники

Сучасна прикладна наука робототехніка спирається на найрізноманітніші дисципліни: механіку, електроніку, інформатику, радіотехніку. Вона ж є основою всіх виробничих інновацій.

Для талановитих і просто жадібних до знань дітей з 6 років, для молоді до 16 років з нестандартним мисленням і фонтаном креативних ідей відкриває двері новий центр додаткової освіти в Києві - Академія Професій Майбутнього. Реєстрація на курси йде вже сьогодні, а стартове заняття заплановано на 14 січня 2017 року.

Наші геніальні викладачі допоможуть стати затребуваними професіоналами десяткам учнів. Сьогодні на базі нашої веб студії відкривається Академія з новими перспективами і новим баченням майбутнього для підростаючого покоління.

Різновиди курсів з робототехніки

З найцікавішим процесом збирання роботів і роботизованих механізмів дітей познайомлять на спеціалізованих курсах.

Робототехника

Програмаа курсу з робототехніки LEGO цікава для дітей з 5 років. Малюки легко засвоюють основи конструювання і програмування. Практична частина подається в інтерактивному варіанті. Кожен випускник в змозі зібрати літальний дрон, керовану модель машинки. Діти в найсприятливіших умовах знайомляться з перспективною професією майбутнього.

Реєстрація на курс за посиланням

Робототехніка на платформі Arduino

Робототехніка для дітей на платформі Arduino призначена для школярів. Програма відома в усьому світі як одна з кращих для отримання перших знань в галузі мікроелектроніки. З її допомогою учні Академії навчаються створювати елементи розумного будинку, побутові пристрої, роботизовані механізми для користування в реальних умовах.

Потужний процесор Ардуіно пристосований для роботи з периферійними пристроями: датчиками і модулями. Це дає великі можливості для створення нових гаджетів, винахідником і конструктором яких може бути ваша дитина.

Реєстрація на курс запосиланням

Запрошуємо вас в Академію за адресою: Івана Франка, 40Б, офіс 20А, Київ. Перше заняття - безкоштовно!