Запрошуємо на курс "Дизайн і розробка комп'ютерних ігор"

Академія Професій Майбутнього оголошує реєстрацію на новий курс «Дизайн і розробка комп'ютерних ігор» на Unity 3D. Захоплюючий віртуальний світ дивує креативними персонажами, оригінальним сюжетом, а головне - ігровим процесом і чудовою графікою. Настав час самому стати творцем запам'ятовуються ігрових платформ. Запишіться на пробний урок і почніть створювати гру, якої незабаром буде захоплюватися у всьому світі!

Де відбудеться знайомство зі світом створення комп'ютерних ігор?

Запрошуємо відвідати Академію Професій Майбутнього 5.02.2017 о 16:00 дітей від 12 років. Пробний урок відбудеться безкоштовно і не зобов'язує до відвідування всього курсу. Ваша дитина самостійно переконається в тому, наскільки бути справжнім творцем сюжетів комп'ютерного світу.

Переваги курсу «Дизайн і розробка комп'ютерних ігор»

Фундаментальні знання і практичні навички, отримані в рамках курсу, допоможуть стати конкурентним на ринку праці і отримувати згодом хорошу зарплату. Нагадаємо, фахівці IT-сфери залишаються найбільш оплачуваною категорією в країні. У свою чергу, серед цієї професії розробники ігор користуються підвищеним попитом у роботодавців.

Новий курс охоплює прийоми швидкого створення браузерних ігор, розробки мобільних ігрових додатків, а також вивчення середовища Unity 3D. Викладання ведеться досвідченими фахівцями, які не тільки доступно викладають матеріал, але також обов'язково знайдуть індивідуальний підхід до вашої дитини.

Ваша дитина навчиться

  • знайомству і вмінню використовувати передові інструменти створення комп'ютерних ігор;
  • працювати з прогресивним тривимірним движком Unity3D;
  • вміло поєднувати візуальні ефекти, аудіо супровід та графіку з сюжетом і логічної концепції розробки;
  • самостійно розробляти ігрові програми для будь-яких поширених платформ.

Курс орієнтований на розвиток практичних навичок і не перевантажений складними для сприйняття мовами програмування. Навчання буде цікаво любителям відеоігор і кожному, хто робить скористатися всіма можливостями віртуального світу!