Подарункові сертифікати від Академії Професій Майбутнього

Не знаєте, чим здивувати дитину на день народження? Або ламаєте голову, що подарувати однокласнику сина чи подрузі дочки?

 

Подарунковий сертифікат від Академії професій майбутнього - це оригінальний і корисний подарунок, який викликає тільки позитивні емоції.
Подарунковий сертифікат дає право відвідати 2-годинний майстер-клас з будь-якого напрямку IT-школи: Анімація і 3D графіка, програмування на Python, робототехніка Lego Mindstorms, Lego WeDo і Arduino, відеоблогінг, ораторська майстерність - великий вибір курсів в Академії дозволяє легко підібрати вдалий варіант за віком та інтересами дитини.

Переваги подарункових сертифікатів Академії професій майбутнього:

  • незвичайний подарунок, яким вийде здивувати дитину;
  • поєднання захоплюючих занять з придбанням нових знань і умінь, які в подальшому можна застосовувати в повсякденному житті;
  • універсальність презенту полягає в тому, що він підійде хлопчикам і дівчаткам будь-якого віку - окремі напрямки в школі передбачають початок навчання вже з 4х років.

Подарунковий сертифікат від Академії професій майбутнього - це найкращий подарунок на день народження, Новий рік і будь-яке інший свято! А ще це можливість не тільки подарувати радість, а й дати шанс розвиватися і відкрити школяреві дивовижний світ IT-технологій.