Раннє бронювання в літній міський табір зі знижкою -15%!

Літні канікули можуть пройти весело, цікаво і з користю! Для цього потрібно записати дитину в дитячий міський табір «Академії професій майбутнього».


До 25 травня 2020 року бронювання місць проводиться зі знижкою -15%. Поспішайте скористатися вигідною пропозицією і подаруйте дитині можливість повноцінно відпочити.

Скільки коштує зміна в міському таборі

Знижка 15% (3000 грн) на раннє бронювання діє до 25 травня. Нова ціна 3500 грн за зміну

Перебування в таборі коштує відносно недорого, враховуючи весь спектр розваг, який отримують діти. Програма насичена і різноманітна і гарантує якісне навчання, повноцінний відпочинок і всебічний розвиток школярів.


Літній табір «Академії професій майбутнього» - це можливість для дитини цікаво провести час, завести друзів, розкрити свої творчі здібності, дізнатися щось нове. Діти вчаться в ігровій формі, завдяки чому навчання проходить легко і приємно. Воно включає в себе майстер-класи, екскурсії, квести та інші розваги.
Зміна в міському таборі коштує 3 000 грн. Ця ціна діє до 25 травня цього року. З 25 травня 2020 вартість складе 3 500 грн / зміну. Поспішайте записати свою дитину на зручний час - кількість місць обмежена!

Детальніше про програму літнього табору в Києві

У міській табір «Академії професій майбутнього» можуть потрапити школярі віком від 6 до 12 років. Одна зміна триває 5 днів - з понеділка по п'ятницю. Діти знаходяться в таборі з 9 ранку до 6 вечора.
Залежно від віку дитина займається за однією з унікальних програм, складених досвідченими педагогами. Діти можуть розкрити свої творчі здібності в робототехніці, 3D-анімації та графіку, дизайні і створенні комп'ютерних ігор, відеоблогінгу, акторській та ораторській майстерності. Кожен школяр бере участь в пізнавальних майстер-класах з програмування і займається англійською мовою.
Дитину можна записати в табір на одну або кілька тижнів. Програма кожної зміни унікальна і не повторюється з попередньої - учні проходять навчання з незгасним інтересом.