Запрошуємо на Дні відкритих дверей

«Академія Професій Майбутнього» запрошує дітей та їхніх батьків на Дні відкритих дверей.

Захід відбудеться 18-19 травня в 12.00 в г. Киев.

 День відкритих дверей допоможе вибрати напрямок, який найбільше зацікавить дитину, підібрати курси для дітей з навчання різним сучасним дисциплін.

Учні матимуть можливість записатися в IT-школу, що відкриває перед ними принципово нові можливості. Досвідчені викладачі розкриють творчий потенціал дитини, навчать дітей неординарному мисленню і швидкому орієнтування у віртуальному середовищі. Школа використовує передові освітні технології, які повністю відповідають європейським нормам.
Діти спробують себе в самих різних комп'ютерних напрямках. Крім того, на заняттях приділяється увага особистісному зростанню, вмінню працювати в колективі, формуванню лідерських якостей, майстерності уявлення власного проекту.
На Дні відкритих дверей діти зможуть взяти участь у майстер-класах з робототехніки Лего (від 4 років), дизайну і розробки комп'ютерних ігор, робототехніці Arduino, основам програмування, Моушн-дизайну, анімації та тривимірній графіці.
Сучасна it школа в Києві прагне не просто зацікавити студентів, але вказати їм дорогу до майбутньої професії. У нас діти познайомляться з особливостями таких професій, як дизайнер, відеомонтажер, сценарист, розробник комп'ютерних ігор, відеоблогер, програміст, робототехнік тощо

На Днях відкритих дверей можна ознайомитися з методиками навчання в школі, оглянути обладнання, поспілкуватися з викладачами.

Ось лише деякі переваги, які отримують наші гості:

  • участь в майстер-класах і відкритих уроках;
  • знайомство з концепцією школи;
  • консультації з IT-фахівцями і викладачами;
  • розробка індивідуального освітнього плану для дитини.

Крім того, День відкритих дверей в «Академії Професій Майбутнього» - це ще й велике свято з частуваннями, подарунками та розіграшем знижок на наступний навчальний рік. Приходьте! Ми чекаємо вас!