Комп'ютерні курси для дітей на Троєщині

Записатися на комп'ютерні курси на Троєщині тепер можна і в безпосередній близькості від будинку!
На вибір школярів 5-11 класів два напрямки - «Основи програмування» і «Робототехніка Ардуіно». Заняття проходять з понеділка по п'ятницю на території школи № 308 в мікрорайоні Троєщина в Києві. Після закінчення уроків дітей чекають в класі інформатики на обраний курс.
Курси робототехніки на Градинській дозволяють ознайомитися з азами роботи на платформі Arduino. В ході занять діти навчаться писати програми і успішно управляти різноманітними електронними пристроями - від світлодіодних конструкцій до роботів. А ще вони покращать свою успішність в школі з точних наук, отримають актуальні знання, навчаться використовувати комплексний підхід у вирішенні завдань і багато іншого.

Курси програмування для дітей на Троєщині в школі № 308 розраховані на початківців, які хочуть розібратися в ключових аспектах програмування. Навчання складається з теоретичного матеріалу і практичних завдань - так діти легше засвоюють і запам'ятовують нову інформацію. Результатом стане розуміння принципів програмування, проектування і створення різних програм.
Варіант навчання на курсах, які працюють при школі, зручний і для дитини, і для його батьків. Записатися на «Основи програмування» або «Робототехніку Ардуіно» можна вже зараз. Кількість місць обмежена!

Чекаємо вас за адресою:

Київ, Деснянський район, Троєщина
вул. Градинська, 6Б
Деталі за телефонами:

+38 (098) 939-61-62
+38 (066) 147-71-07 Viber
+38 (073) 401-79-90