Дні відкритих дверей в Академії професій Майбутнього

28 і 29 серпня, 4 і 5 вересня 2021 року Академія Професій Майбутнього відкриває свої двері для маленьких гостей, батьків і всіх зацікавлених!

У програмі Дня відкритих дверей - знайомство з викладачами, особливостями навчання, атмосферою академії. Ми з радістю відповімо на всі хвилюючі питання, розповімо, на які курси можна записатися, яку «професію майбутнього» може освоїти ваша дитина і ким він зможе працювати, коли подорослішає.

Під час відвідування академії можна подивитися навчальні класи та їхнє технічне оснащення. Ви побачите, де діти вчаться програмувати, розробляти комп'ютерні ігри, створювати роботів, придумувати анімацію, монтувати відеоролики і багато іншого.

Якщо дитина поки не визначилася, який напрямок цікавить його найбільше, прийняти рішення допоможуть наші майстер-класи. На кожному Дні відкритих дверей діти зможуть спробувати свої сили в програмуванні, 3D друку, відеоблогінгу і інших професіях.

Академія Професій Майбутнього - освітній центр, орієнтований на дітей та дорослих. Вона почала працювати в 2016 році і зараз представлена 4 філіями в Києві, а також в Броварах, Березані, Сумах, Фастові, Вишневому, Кривому Розі та Покровську. Кожен учень отримує якісне високотехнологічне освіту, що дає всі шанси стати затребуваним фахівцем з високим рівнем доходу в сфері IT.

І ще одна приємна новина - гості Академії професій майбутнього тільки 28 і 29 серпня, 4 і 5 вересня 2021 отримують 10% знижку на всі курси!
Замовляйте місця на День відкритих дверей на зручну дату і приходьте знайомитися!

Чекаємо Вас за адресами:

Київ, вул. Шота Руставелі 30б

Київ, Лук'янівська, вул Татарська 1в

Телефони
+38 (098) 939-61-62
+38 (066) 147-71-07 Viber
+38 (073) 401-79-90