Підготовка першокласників до школи 2019 на Правом березі

Батькам хочеться, щоб важливий етап в житті дитини - вступ до школи - пройшов безболісно і легко.

Багато хто прагне підготувати своїх нащадків до майбутнього навчання. Одні займаються вдома, інші водять дитину до репетиторів, треті записують дошкільника на курс підготовки до школи.

Чого навчають дітей на підготовчих курсах

Незважаючи на те, що вчитися в початковій школі стало легше, від підготовки поки ніхто не поспішає відмовлятися. Коли дитині вибирають престижний навчальний заклад або клас з альтернативної програмою навчання, першокласнику тим більше не завадить бути підготовленим і всебічно розвиненим.

Експрес-підготовка влітку включає в себе навчання за чотирма основними напрямками:

  • читання;
  • грамота;
  • лист;
  • математика.

І все ж найчастіше на курсах не обмежуються цими дисциплінами. З дітьми займаються розвитком мови і логічного мислення, правильним формуванням думок. Досвідчені педагоги роблять акцент на тренування пам'яті, щоб майбутній школяр з легкістю сприймав великі обсяги інформації з початком навчального року.

Іноземні мови - ще один напрямок, який включають в підготовчу програму. У дошкільному віці легко запам'ятовуються слова, в ігровій формі опрацьовуються діалоги, що в подальшому значно полегшує процес навчання англійської або іншої мови.

Творчі навички дитини не залишаються осторонь. На курсах підготовки до школи дітей чекають уроки з образотворчого мистецтва, заняття аплікаціями і моделюванням з пластиліну і паперу. У кожної дитини є можливість розкрити свої таланти і навчитися чомусь новому.

Чому краще ходити на курси, а не займатися вдома

Підготовка до школи в домашніх умовах корисна, але часто не може дати майбутньому першокласнику всі необхідні знання і навички. На курсах з досвідченими викладачами діти не тільки отримують великий обсяг знань, але ще і соціалізуються. Це особливо важливо для тих дошкільнят, які не відвідували дитячий садок. Дитина вчиться контактувати з дітьми та дорослими, спілкуватися, знайомитися, заводити друзів.

Курси корисні і тим, що тренують посидючість і уважність, формують дисципліну поведінки. В результаті дитині легше спокійно висидіти урок і запам'ятати викладений учителем матеріал. Майбутній школяр стає більш організованим, відповідальним, самостійним.

Якісна підготовка до школи - це гарантія того, що дитина піде в перший клас без страху і з тягою до знань!