Курси програмування в Києві: як зацікавити дитину

З 6-7-річного віку, коли дитина вже вміє читати і писати, можна починати вчити його програмувати. Багато батьків прагнуть прищепити своїм дітям правильні інтереси з раннього віку.

Програмування стане вірним вибором, адже воно має багато позитивних сторін. З його допомогою можна розвивати логічне мислення і творчі здібності, навчитися планувати, ставити перед собою цілі і досягати їх. Для успішного навчання мало знайти хороші комп'ютерні курси для дітей. Школярів потрібно вміти зацікавити, щоб вони самі захотіли вчитися і дійсно захопилися програмуванням.

Як викликати у дитини інтерес до програмування.

Ідеальний варіант - показати особистий приклад. Якщо хтось із батьків професійно займається програмуванням, їм вже буде простіше. Багатьом дітям подобається переймати звички мами або тата. Але важливо й самому вміти отримувати задоволення від роботи і демонструвати це оточуючим, в іншому випадку вийде зворотний ефект.

Є й інші способи зацікавити дитину програмуванням:

  • познайомити його з онлайн-іграми, в основі яких лежить програмування. Хороше рішення для тих, хто залежний від гаджетів. Це можливість повернути таку залежність в корисне русло;
  • школа програмування - відмінний варіант, але буде крутіше, якщо записати дитину на курси разом з другом. Разом веселіше і спокійніше на чужій території, а пізніше з'являться нові знайомі-однодумці;
  • почати з робототехніки. Роботи мало кого залишають байдужим, а на курсах у дитини буде можливість створити модель самостійно і запрограмувати її під певні дії;
  • покажіть реальні приклади. В інтернеті за кілька секунд можна знайти інформацію про такі геніїв IT-індустрії, як Білл Гейтс, Марк Цукерберг, Євген Касперський та ін. Підліткам, які мріють в майбутньому добре заробляти, можна показати ще й середню зарплату програміста.

Головне, не забувати, що програмування для дітей - це творча діяльність, яка підійде для будь-якої дитини. Якщо «написання алгоритмів обробки великого обсягу даних» звучить нудно, то розробка комп'ютерних ігор і мобільних додатків, програмування музики, створення дизайну сайтів та ігри з програмним кодом викликає у школярів непідробний інтерес.