Станіслав

Робототехніка Arduino

Освіта: Київський національний університет культури і мистецтв, факультет міжнародних відносин, спеціальність - економіка підприємства. У 2014 році вступив в Комп'ютерну академію ШАГ, вивчав програмування. У 2015 році зрозумів, що крім створення програм по Windows і Android хочу спробувати щось більш різноманітне, тому зацікавився програмуванням мікроконтролерів і всім, що з цим пов'язано: робототехніка, системи Smart Home, 3D друк.

Професійні комп'ютерні курси для дітей у Києві

Популярні курси

 
 
Вік: з 10 років
Графік: Вихідні/будні
Тривалість уроку: 2 години
Анімація і 3Д моделювання
 
Вік: з 8 років
Графік: 1 раз/тиждень
Тривалість уроку: 2 години
MINECRAFT: програмування на Python
 
 
Вік: з 12 років
Графік: Вихідні/будні
Тривалість уроку: 2 години
Розробка комп'ютерних ігор на Unity
 
 
Вік: з 10 років
Вихідні/будні
Тривалість уроку: 2 години
Як стати відеоблогером
 
 
Вік: з 6 років
Графік: Вихідні/будні
Тривалість уроку: 2 години
Робототехніка Lego
 
 
Вік: з 12 років
Графік: Вихідні/будні
Тривалість уроку: 2 години
Програмування на C/C++
Слідкуйте за нашими новинами

it-start

Майнкрафт

 • Чому ми створили школу
  Чому ми створили школу

  Діти - наше майбутнє. Ми хочемо, щоб вони всебічно розвивалися і вільно орієнтувалися в сучасних технологіях. Щоб дитина вирісла іі стала успішною, домоглася свого максимуму і разом з однолітками побудувала високоінтелектуальний, зручний для життя світ, ми створили Академію Професій Майбутнього.

  Політики називають освіту найважливішим джерелом розвитку суспільства. Ми допомагаємо в освіті ваших дітей, даємо унікальні знання, сприяємо формуванню найважливіших умінь, навичок, за допомогою яких підростаюча дитина вчиться вільно орієнтуватися у світі. Наш освітній центр пробуджує інтерес до інноваційних професій, допомагає зрозуміти їх соціальну значущість. Мета Академії - за допомогою цінних практичних знань показати дітям їх успішне майбутнє.

 • Чому саме ми
  Чому саме ми

  Сучасний бізнес вже можна назвати інтерактивним. І з кожним роком процес затягує все більш великі сфери. Мається на увазі, що через десяток років технології, які сьогодні тільки почали розробляти, стануть загальнодоступними і обов'язковими до застосування. Найперспективнішими стають професії Digital-індустрії та IT. Учні нашої Академії пробують себе в області інформаційних послуг, цифрових технологій, веб-аналітики, стратегічного планування.

  Процес навчання наших студентів побудований на кейсах з реального життя. Після закінчення курсів вони мають навички створення сайтів, додатків, комп'ютерних ігор, вміють застосовувати digital-маркетинг для просування цифрових продуктів. Викладачі нашої школи - справжні зірки індустрії IT.

 • Наша мета
  Наша мета

  Мета Академії Професій Майбутнього - забезпечити технологічною освітою дітей в Україні. Фантастичні результати наших студентів - не просто слова. Комп'ютерні курси для дітей в Києві допомагають дітям мислити нестандартно, навчають розбиратися в моделюванні, робототехніці, працювати в творчих командах, генерувати ідеї, втілювати їх в життя.

  Знання, подані нашими талановитими педагогами - унікальні. Вони не тільки пробуджують інтерес до всього нового з області фізики, математики, програмування, але і з успіхом застосовуються дітьми у звичайному житті.

Чому нам довіряють?

Регулярний аналіз ринку в області IT. Своєчасне оновлення програм

Викладачі комп'ютерних курсів вміють подати матеріал в доступній і захоплюючій формі

Забезпечення сучасною технічною базою

Розміщення в просторих аудиторіях

Наши учні успішно беруть участь в конкурсах і олімпіадах в сфері IT

Формування груп з оптимальним числом учасників для можливості індивідуально роботи

Допомога у виявленні професійних компетенцій в ранньому віці

Гарантія підвищення шкільної успішності

Новини
16 Август

28 і 29 серпня, 4 і 5 вересня 2021 року Академія Професій Майбутнього відкриває свої двері для маленьких гостей, батьків і всіх зацікавлених!

Подробнее...
15 Январь

30 січня 2021 року в Києві відкривається нова філія Академії Професій Майбутнього. Тепер отримати знання і навички в сфері IT зможуть діти і підлітки Шевченківського району столиці на Лук'янівці.

...
Подробнее...