Робототехника LEGO
Робототехніка LEGO Mindstorms

Вивчаємо основи інженерної справи, збираємо роботів і робототехнічні механізми

Какой вариант обучения вам подходит

Групові заняття Offline

  • для дітей від 8 років
  • тривалість курсу 8 місяців
  • заняття 1 раз в тиждень по 2 години
  • не більше 8 дітей в групі

32занять

64навчальних години

8місяців

Записатися

Індивідуально

  • графік занять підлаштовується під Вас
  • можливість переносити і скасовувати заняття
  • практика на Ваших проектах
  • старт курсу протягом тижня
  • запроси 1 друга і заощадь 50% від вартості

32занять

64навчальні години

400грн/год

Записатися

Робототехніка Mindstorms

Академія Професій Майбутнього запрошує дітей 8-12 років стати учасником програми, присвяченій робототехніці Lego. Підростаючі слухачі після закінчення курсів зможуть самостійно розробляти і збирати, конструювати і моделювати складні робототехнічні механізми. Робототехніка для дітей - це продумана до дрібниць програма, яка робить мрію юного техніка, інженера, програміста досяжною і здійсненною вже сьогодні!

Уроки проводяться кращими фахівцями IT-галузі. Саме професіонали, використовуючи для навчання констуктор Лего, розробляють і пропонують захоплюючі і зрозумілі для сприйняття проекти. Всі вони не тільки цікаві для дітей, але також дозволяють конструювати і створювати своїми силами складні механізми. Заняття викладаються в ігровій формі, де діти вивчають просту мовою програмування, моделювання та конструювання. Кожен урок - не просто теорія, а й наочна демонстрація можливостей для дітей, для чого використовуються просунуті констуктори Lego Mindstorms.

Навчання проводиться за допомогою сучасних STEAM-технологій, коли використовуються знання, отримані або раніше освоєні в школі на уроках фізики, математики, програмування. Візуальне програмування, так само як і інші напрямки курсу, вивчаються в ігровій формі, а тому легше засвоюються, запам'ятовуються і використовуються для створення оригінальних або цілком класичних, але складних конструкцій.

Курс пропонується освоювати після закінчення першої програму навчання. Саме вона дозволяє освоїти нові знання, навчитися творчо вирішувати поставлені завдання, креативно мислити. Другий курс складніше і багатогранніше, а тому дозволяє дитині шляхом власних думок, творчих ідей, проб і помилок, відмінних результатів значно розширити свій кругозір.

Також вам можуть бути цікаві курси

 
 
Вік: з 10 років
Графік: Виходні, 1 раз/тиждень
Тривалість уроку: 2 годинин
Анімація та 3D графіка
 
Вік: з 8 років
Графік: 1 раз/тиждень
Тривалість уроку: 1г 50 хв
MINECRAFT: програмування на Python
 
 
Вік: з 12 років
Графік: Вихідні, 1 раз/тиждень
Тривалість уроку: 2 години
Дизайн та розробка комп'ютерних ігор