Відеоблогер - хто він? Або як стати відеоблогером?

У XXI столітті життя підлітка складно уявити без ютуба і підписок на відомих блогерів. Так хто такі ці блогери запитаєте ви. Це люди, які діляться своєю думкою, баченням світу, вчать чогось за допомогою відеоблогу (форма блогу, де відео є засобом передачі інформації)?

Це не завжди якісь пізнавальні передачі. Канали ютуберов часто не мають смислового навантаження. По суті, відеоблогери показують людям те, що вони хочуть дивитися, формуючи таким чином свою аудиторію.

Як стати відеоблогером

Звичайно, є різні курси для підлітків. Вони пропонують пройти навчання з топовими блогерами Укрнета. Але це не завжди те, що потрібно. Для початку прочитайте наші поради про те, як стати відеоблогером.

Відеоблогер - хто він?

Визначтеся з тематикою блогу. Перший варіант - це взяти щось близьке для себе (те, в чому ви розбираєтеся). Це допоможе швидко зібрати потрібну аудиторію. Інший шлях - це знайти вільну нішу (наприклад, в російськомовному ютубі дуже мало блогів по розведенню бджіл, значить, якщо створити такий канал і просувати його, можна стати топом в своїй області).

Спілкування з аудиторією. Постійно розмовляйте зі своїми глядачами. Люди повинні відчувати вашу залученість в процес. Головне поле для спілкування - це коментарі. Відповідайте на них, питайте, які зміни хоче бачити аудиторія вашого каналу.

Оформлення каналу. Дайте цікаве і запам'ятовується назва для відеоблогу. Придумайте яскраву обкладинку (використовуйте всі вбудовані інструменти редагування каналу). Зробіть якісне опис, опишіть про що ваш канал, хто ви, чим займаєтеся і про що розповідаєте в відеозаписах.

Скориставшись цими трьома правилами, ви отримаєте свій власний ютуб канал з обраної тематики і невеликою аудиторією. Це вже відмінний старт для початку кар'єри відеоблогера.

Відеоблогери України

Як почати кар'єру ютубера ми розібрали, тепер поговоримо про що вже відбулися в цьому плані людей.

Івангай. Дванадцять з половиною мільйонів передплатників. Канал працює з 2013 року і набрав в цілому майже три мільярди переглядів. Неоднозначний канал, але блогер відпрацьовує свою популярність. Хлопець знімає відео гумористичного змісту, Челлендж і розбори відеоігор, і хоч особисто мені не дуже сподобався його блог, майже тринадцять мільйонів передплатників можуть зі мною посперечатися.

Івангай

Miss Katy. Шість з половиною мільйонів передплатників. Ще одна сторона відеоблогу як такого. Міс Каті - це п'ятирічна дівчинка, канал якої налічує в цілому більше чотирьох мільярдів переглядів. Знімають відеозапису батьки, блог ведеться з 2014 року і присвячений в основному подорожам, подарункам і життя дитини.

Miss Katy

Mister Max. Це брат Miss Katy, Максим. За популярністю його канал не поступається блогу сестри. Діти часто гуляють разом і діляться відеозаписами. Вважаються найбагатшими дітьми-відеоблогерамі в російськомовному інтернеті. За підрахунками фахівців, вже зроблені відеозаписи, принесли батькам близько двохсот тисяч доларів.

Mister Max