Денний міський IT табір відкриває свої двері

Батькам школярів часто доводиться стикатися з проблемою, як організувати відпочинок на канікулах своєму улюбленому чаду.

Табори організовують, як правило, на базі шкіл, розвиваючих центрів і мовних курсів. Вони приймають дітей шкільного віку по робочих днях і займаються організацією їх дозвілля з 9 до 18 годин. З дітьми працюють досвідчені педагоги, їм пропонують повноцінний обід і додаткові перекушування протягом дня. Заняття за різноманітними програмами чергуються з прогулянками на свіжому повітрі, екскурсіями та іграми. Дитина, що побував в міському денному таборі, набуває нових друзів і нові знання. Зміна обстановки допоможе йому відпочити і потім з новими силами приступити до освоєння шкільної програми.

Врятувати становище може денний міської табір

Відпочинок школяра повинен бути безпечним, комфортабельним і розвиває. Підбираючи табір, обов'язково звертайте увагу на його відповідність цим критеріям. Практично всі сучасні школярі захоплюються гаджетами, їх важко відірвати від смартфонів. Розвинути їх інтерес в потрібному напрямку допоможе IT табір для дітей , створений на базі Академії Професій Майбутнього.

Молоді креативні викладачі, IT-фахівці, вчать дітей працювати в команді і знайомлять їх з основами IT-технологій. Школярі набувають глибокі пізнання в області робототехніки і за час перебування в таборі створюють власні проекти. Паралельно з цим вони в ігровій формі вдосконалюють свої знання в англійській мові і освоюють навички програмування.

Табір уже готовий прийняти хлопців на весняні канікули, зміна триває 5 днів. За цей час молодші школярі (6 - 10 років) створять робомоделі за допомогою конструктора Lego Education. Старшим дітям належить познайомитися з міні-комп'ютером Arduino і розробити з його допомогою оригінальні гаджети.

Відвідування розвиваючих дитячих курсів під час канікул дозволить вашій дитині не тільки повноцінно відпочити, а й придбати нові корисні знання, які допоможуть йому в подальшому зорієнтуватися у виборі професії. Займіть його справою, бездіяльно хитаються по місту підліток може потрапити в неприємну історію.